Cele

Cele inicjatywy

Plants: image 1 0f 4 thumb Plants: image 3 0f 4 thumb Plants: image 4 0f 4 thumb

Propozycja warsztatów, sesji tematycznych i rozmów indywidualnych jest skierowana przede wszystkim do:

 • studentów, którzy szukają swego kierunku w życiu, przygotowują się do podjęcia zadań związanych ze swoim powołaniem życiowym i zawodowym
 • dorosłych, którzy doświadczają trudności życia codziennego i chcą pogłębiać relacje z innymi oraz rozwijać swe zawodowe kompetencje
 • młodych, którzy pragną odkrywać swe pasje, talenty, i uczyć się dokonywania dobrych wyborów w życiu.

 • Celem propozycji jest wsparcie osoby w jej rozwoju i realizacji życiowych zadań, lepsze poznanie siebie, rozwój umiejętności współpracy i komunikacji z innymi, zbliżenie się do Boga i ludzi.

  O nas

  Magdalena Kudełka – Lwowska: pedagog, doktor teologii pastoralnej, trener warsztatów psychologicznych. Ukończyła Podyplomowe Studium z psychologii religii i antropologii chrześcijańskiej na „Ignatianum” w Krakowie. Nauczyciel akademicki, prowadzi zajęcia z pedagogiki, psychologii pastoralnej, etyki oraz z teologii pastoralnej i teologii małżeństwa i rodziny. Żona Andrzeja.

  Andrzej Lwowski: teolog, katecheta, lider grup młodzieżowych. Mąż Magdy.

  Magda i Andrzej prowadzili razem rekolekcje dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich, rekolekcje powołaniowe, a także spotkania ewangelizacyjne dla parafian na Ukrainie, Białorusi i w Obwodzie Kaliningradzkim.